Бібліотека

Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова

«Слово як голос душі народу» – під таким гаслом пройшов вечір рідної мови у бібліотеці

IMG_20200220_18224021 лютого наша країна разом з усім світом відзначає День рідної мови. Традиційно свято материнської мови збирає у бібліотеці шанувальників рідного слова. Активним учасником усіх соціокультурних заходів, що проходять у бібліотеці є студія «Вежа» та кафедра українознавства. Цього року до свята долучилися студенти першого курсу фармацевтичного факультету та факультету медичної психології, яких під егідою свята об’єднала викладач Л. М. Писаренко. Традиційно гостями свята були й іноземні студенти, яких згуртувала незмінний керівник ансамблю «Веселка», палка ентузіастка своєї справи – Наталія Біла. Любов до рідної  мови об’єднала студентську молодь – різну за кольором, різну за походженням, різну за національністю.

Читати повністю

МорейнісЗ фонду сектору рідкісних книг та рукописів

.

Сектор рідкісних книг та рукописів бібліотеки презентує «AUTOGRÄPHUM»,

книги з особистої бібліотеки професора Л. К. Морейніса (1886–1937)

.

.

1

10 лютого виповнюється 130 років від дня народження Бориса Пастернака російського поета, прозаїка, перекладача. Майстра філософської та пейзажної лірики. Лауреата Нобелівської премії 1958 р. Його твори  читають, про нього згадують його пам’ятають. Пропонуємо згадати  неповторні рядки неперевершених поезій Бориса Пастернака.

.

 

ПогорілийЮвіляри ВНМУ ім. М. І. Пирогова 2020 року 

.

Бібліотека вітає з ювілеєм

Погорілого Василя Васильовича

доктора медичних наук, професора

Читати повністю

17 січня виповнюється 160 років від дня народження Антона Павловича Чехова.

Чехов А.Чехов найтонший і чесний представник російської інтелігенції, що має українське коріння. Він увійшов в історію людської культури і як великий письменник, і як лікар, тому що протягом свого життя займався медичною практикою. Він лікував не лише хвороби, а й передусім, людські душі та серця. За 25 років творчості А. П. Чехов створив близько 900 різних творів. Більшість з них стали світовою класикою. В наші дні його читають і перечитують, ставлять і екранізують п’єси.

Найпопулярніші видання серед студентів-медиків.

.